Mix Colombo

171 termínů
od 12 296 Kč

Mix Colombo

All inclusive

Letecky

Peymar

15 termínů
od 14 992 Kč

Peymar

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Mallorca

Na Baleárských ostrovech můžete navštívit následující ostrovy:

Formentera, Ibiza, Mallorca, Menorca

Německé cestovní kanceláře

Baleáry - německé cestovní kanceláře

Menší turistické středisko na východě ostrova, je obklopeno z jedné strany pláží Sa Coma a z druhé pláží S´Illot. Pravidelné spojení s okolními středisky turistickým vláčkem a linkovými autobusy. S'Illot je také známý pod jmény Moreia Cala nebo Platja de S'Illot. Svůj název získal podle nedalekého skalnatého ostrova. Obě místa jsou spojena mezi sebou a se sousední Cala Millor mini vláčkem a nabízejí příjemné a nenucené prázdninové prostředí, několik písečných pláží a dobré podmínky pro dovolenou s dětmi.

Mallorca - S'lIIot - dovolená

Letovisko uspokojí jak ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou, tak i rodiny s dětmi. Nově upravená nábřežní promenáda s množstvím obchůdků, barů a restaurací vybízí k večerním procházkám. V blízkosti letoviska se nachází Safari Zoo, jehož návštěvu jistě uvítají děti.

Mallorca - S'lIIot - dovolená s dětmi

Dovolená na zdejších malebných plážích nadchne všechny, kdo chtějí poznat klidnější tvář největšího z Baleárských ostrovů.Příjemné pláže nabízí kombinaci lenošení, hřejivého slunce i řady vodních sportů, jako potápění, plachtění či paragliding. Klidné letovisko S'Illot, vábí rodiny s dětmi i páry, toužící po bezstarostné atmosféře a odpočinku.Malý turistický vláček spojuje městečko s ostatními prázdninovými místy na pobřeží.

Mallorca - S'lIIot - ubytování a strava

Ubytování v S´Illot je vhodné pro klienty všech věkových skupin. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca - S'lIIot - zájezdy se slevou

Pokud se rozhodnete trávit svůj čas právě v tomto letovisku, neváhejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Mallora last minute - S'illot
Mallora last minute - S'illot
Mallora last minute - S'illot
Mallora last minute - S'illot
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus