Globales Mimosa

33 termínů
od 16 534 Kč

Globales Mimosa

All inclusive

Letecky

Comodoro Playa

129 termínů
od 22 090 Kč

Comodoro Playa

Polopenze

Letecky

Kompletní nabídka Mallorca

Na Baleárských ostrovech můžete navštívit následující ostrovy:

Formentera, Ibiza, Mallorca, Menorca

Německé cestovní kanceláře

Baleáry - německé cestovní kanceláře

Rušné letovisko Palmanova navazuje na letovisko Magalluf, které je proslulé především množstvím barů, restaurací a diskoték, nočním životem. Pobřeží lemuje hezká pobřežní promenáda.

Mallorca - Palmanova - dovolená

Palmanova s přístavem Portal Nous nabízí kromě 2 větších písčitých pláží s jemným pískem mnoho možností k zábavě. V blízkosti se nachází oblíbené delfinárium Marineland. Komplex je součástí zoo s velkým akváriem. Palmanova leží nedaleko hlavního města Palma de Mallorca, kam Vás doveze linkový autobus.

Mallorca - Palmanova - dovolená s dětmi

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií hledající pěkné koupání, blízkost centra s nákupními možnostmi i jako ideální výchozí místo pro poznávání ostrova. Najdou se hotely, kde je mimo venkovní bazén i bazén krytý, dále různé rekreační aktivity vč.golfu a možnost výletů. Např. Okruh ostrovem, lodní výlet do Palma Bay a Paella, nebo výlet do hlavního města Palma de Mallorca.

Mallorca - Palmanova - ubytování a strava

Ubytování v době vybavených hotelech, kde Vám nebude nic chybět. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy.Na zapití voda, šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca - Palmanova - zájezdy se slevou

Vybrali jste si pro svoji dovolenou Palmanovu? Neváhejte, šetřete čas i peníze a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Mallora last minute - Palmanova
Mallora last minute - Palmanova
Mallora last minute - Palmanova
Mallora last minute - Palmanova
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus