Ilusion Calma

292 termínů
od 15 259 Kč

Ilusion Calma

All inclusive

Letecky

Las Arenas

163 termínů
od 16 099 Kč

Las Arenas

Polopenze

Letecky

THB El Cid

43 termínů
od 17 878 Kč

THB El Cid

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Mallorca

Na Baleárských ostrovech můžete navštívit následující ostrovy:

Německé cestovní kanceláře

Baleáry - německé cestovní kanceláře

Střediska Can Pastilla a El Arenal na sebe navazují a jsou propojena písčitou cca 8kilometrovou pláží s pozvolným přístupem do moře. Podél se táhne krásná promenáda obklopená palmami a tvoří tak prázdninové centrum plné života „Playa de Palma“, s množstvím obchůdků, restaurací, kaváren, barů, diskoték, nočních a zábavních klubů.

Mallorce - Can Pastilla - dovolená

Střediska Can Pastilla a El Arenal patří k nejživějším a nejoblíbenějším střediskům na Mallorce. Can Pastilla a El Arenal je ideální místo pro všechny, kteří chtějí zažít rozmanitou, aktivní dovolenou a pro mladé, kteří touží po zábavě a rušném nočním životě.

Mallorce - Can Pastilla - dovolená s dětmi

Ve zdejších ubytovacích zařízeních najdou děti pro sebe bazén a minidisko a na pláži pozvolný vstup do moře. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici na pláži půjčovny šlapadel, surfů, vodních lyží i létání na padáku, pro ostatní sportovce tenisová centra, půjčovny kol atd. Na konci střediska El Arenal se nachází Aquacity – nejznámější a největší vodní park ostrova. 1 den věnujte některému z nabízených výletů. Např. Okruh ostrovem, zábavní park Marineland s vystoupením lachtanů, delfínů a papoušků, nebo shlédněte večerní varietní program s představením flamenca.

Mallorce - Can Pastilla - ubytování a strava

Velmi dobré ubytování s vybavením, které potřebujete ke své dovolené a ochotným personálem. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy. Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorce - Can Pastilla - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se pro dovolenou na Malorce v Can Pastilla Neotálejte, navštivte nás. Ochotně pro Vás zajistíme ubytování a tu nejvýhodnější možnou slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Mallora last minute - Can Pastilla
Mallora last minute - Can Pastilla
Mallora last minute - Can Pastilla
Mallora last minute - Can Pastilla
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus