Don Jaime

163 termínů
od 13 839 Kč

Don Jaime

All inclusive

Letecky

Moreyo

163 termínů
od 14 629 Kč

Moreyo

Polopenze

Letecky

Anba Romani

16 termínů
od 18 967 Kč

Anba Romani

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Mallorca

Na Baleárských ostrovech můžete navštívit následující ostrovy:

Formentera, Ibiza, Mallorca, Menorca

Německé cestovní kanceláře

Baleáry - německé cestovní kanceláře

Calla Millor se rozprostírá podél východního pobřeží poblíž rybářského přístavu Porto Cristo, kde se nacházejí známé krápníkové jeskyně. Poskytuje velmi dobré služby zvláště rodinám s dětmi. Zdejším oblíbeným dopravním prostředkem je malý vláček. Dobře udržovaná pláž je zcela vzdálena dopravnímu ruchu.

Mallorca - Millor - dovolená

V zálivu se nachází několik krásných písečných pláží. V oblasti Cala Millor se díky vysokému standardu ubytování nachází řada kurtů na tenis a squash. Můžete si zde také bez obtíží rezervovat hodiny jízdy na koni nebo si zapůjčit jízdní kolo a podniknout výlety do blízkého okolí.

Mallorca - Millor - dovolená s dětmi

Ubytování v dobře vybavených hotelech a ochotným personálem. Ve zdejší tradiční kuchyni jsou grilovaná jídla, maso, ryby, olivy. Na zapití voda,šťáva z pomerančů, pivo nebo víno a na konec káva a dezert, popř. sekt.

Mallorca - Millor - ubytování a strava

Cala Millor je oblíbena především pro svou dlouhou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, kde je vhodné koupání pro děti. Pěší zóna vybízí k příjemným procházkám a nákupům. Pro sportovně založené hosty je zde řada příležitostí věnovat se svému koníčku. V oblasti Cala Millor se díky vysokému standardu ubytování nachází řada kurtů na tenis a squash. Můžete si zde také bez obtíží rezervovat hodiny jízdy na koni nebo si zapůjčit jízdní kolo a podniknout výlety do blízkého okolí. V reservaci Africana ve volném výběhu s pěti sty africkými zvířaty lze projíždět autem. Kromě toho se ještě můžete projít v klasické zoo, kde jsou v klecích umístěna i nebezpečná zvířata. Toto místo je oblíbené hlavně dětmi. Dalším výletem může být Aqualand-největší vodní park na ostrově, nebo Marineland – delfinárium s představením delfínů a lachtanů, okružní výlet ostrovem s českým průvodcem nebo plavba katamaránem.

Mallorca - Millor - zájezdy se slevou

Chcete-li strávit svoji dovolenou v Calla Millor, neváhejte a urychleně nás navštivte. Ochotně pro Vás zajistíme ubytování a tu nejvýhodnější možnou slevu. First a last minut, dětské slevy, seniorský program, popř. další.

Mallora last minute - Cala Millor
Mallora last minute - Cala Millor
Mallora last minute - Cala Millor
Mallora last minute - Cala Millor
Naši partneři

Costa Brava last minute, Fuerteventura last minute, Mallorca last minute

Španělsko all inclusive, Španělsko last, Dovolená senior 55 plus